حساب کاربری
بستن منو
دسته‌بندی محصولات

قوانین ارجاع کالا

رضایت مشتریان ابزار فوری همیشه هدف اصلی ما بوده است از این رو

به این منظور بازگشت کالا طبق قوانین زیر بعد از تحویل کالا توسط مشتری امکان پذیر است.

تمام محصولات با عکس های داخل سایت مطابقت داشته و امکان تفاوت رنگ جزئی به علت نور پردازی در زمان عکاسی وجود دارد.

  1.  استفـــاده نکــردن از دســتــگـــاه
  2. بــاز نشــدن پلمــپ دســــتـــگـــاه
  3. مخدوش نشدن بسته بندی دستگاه
  4. مخـــدوش نـشــــدن بارکـــــد دستــگـــــاه
  5. در زمان فروش ویژه امکان تعویض کالا بعد از ارسال وجود ندارد ( تعویض در زمان فروش ویژه فقط در صورت وجود مشکل در کالای ارسالی امکان پذیر است )
  6. هزینه عودت و ارسال مجدد در صورتی که کالا دچار ایرادی نباشد به عهده خریدار می باشد.
  1. در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین محصول خریداری شده و محصول دریافتی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا مغایرت را با ابزار فوری از طریق تماس و یا پیام و چت در میان گذاشته و نسبت به بازگشت کالا اقدام نمایید. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) ابزار فوری مسئولیتی در قبال کالا نخواهد داشت.

۲. در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی فیزیکی بر روی دستگاه و یا در بسته بندی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا، ایراد و آسیب را با ابزار فوری از طریق تماس و یا پیام و چت در میان گذاشته و نسبت به بازگشت کالا اقدام گردد. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین محصول خریداری شده و محصول دریافتی، لازم است حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا مغایرت را با ابزار فوری از طریق تماس و یا پیام و چت در میان گذاشته و نسبت به بازگشت کالا اقدام نمایید. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) ابزار فوری مسئولیتی در قبال کالا نخواهد داشت.

۳. در صورت مشاهده هرگونه اشکال فنی (در صورت عدم استفاده کاری) در دستگاه و یا وجود مغایرت محصول خریداری شده با محتوا و اطلاعات مندرج در سایت حداکثر تا زمان یک روز کاری پس از دریافت کالا، مغایرت را با ابزار فوری از طریق تماس و یا پیام و چت در میان گذاشته و نسبت به بازگشت کالا اقدام نمایید. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (دو روز کاری) ابزار فوری مسئولیتی در قبال کالا نخوهد داشت.